A+ A A-

63 hitů na úvod a Coachball druhý

 

 

MUŽI A zahájili sezónu 3-denním extraligovým maratonem před domácím publikem. Šest utkání, 4 z nich proti loňským semifinalistům a finalistům. Odnášíme si 5 W a 1 L. Semifinalisti Joudrs Praha porážíme 4-3 walkoff žblabuňkou Marka sotrihoně v osmé směně. V druhém utkání vítězíme 6-4 po 2 rbi dablu Jirky Brabce.

 

Snails Kunovice jsou těžším soupeřem. Po nepovedené páté směně prvního mače prohráváme 4-6. V druhém utkání si ale spravíme chuť a vítězíme v šetce 13-2, když na dva auty 7x skórujeme!

 

Finalisty Painbusters Most musel trefit šlak. Po druhé směně vedli po rozkladu nadhozu 7-1. Naše stíhačka (2 rbi dabl Petra Váchy) ale začala ihned a v dohrávce sedmé směny otáčíme ze 6-8 (vyrovnávací rbi dabl onlajňák Adama Kypa) na 9-8. Vítězný bod dobíhá Vašek Frýba po passballu. Druhé utkání už je plně v naší režii a v pětce smoothly vítězíme 9-0. Na rozdíl pálí Mo Hibbert mocným 3 run homerunem. Kvalitně nadhazuje naše mexická posila Mario Hernandez. Je to i dobrý pálkař, připsal si 2 hity.

 

Za šest utkání si připisujeme 63 hitů, včetně 4 homerunů (dva veterán Petr Vácha) a týmové AVG se prozatím usadilo na famózních .366!!! Vloni jsme skončili na prachbídných .224 ...

 

Coachball ve velmi začátečnické sestavě hrál první turnaj v Merklíně. A šokoval MILE všechny. Probil se do finále, kde podlehl jen o pouhý bod SILNÝM PIRANÍM Z BEROUNA!

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis