A+ A A-

Žralok uloven, Hroch odchycen, Tunel zalit

 

 

 

Neuvěřitelný kousek se povedl mužům. Během tří dní sehráli u soupeřů 6 utkání. NASÁZELI 60 HITŮ, 42 BODŮ, NEUBRÁNILI JEN 11 DOBĚHŮ A PŘEDEVŠÍM, TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, VŠECH 6 UTKÁNÍ VYHRÁLI!!!

 

V sobotu v Ledenicích nám nejprve hodně bodly homeruny. Dva od Martina Josky (3 rbi), po jednom od Petra Váchy a Pavla Štočka. Soupeř od půlky pošetřil Jonáše Hajného na druhý zápas, který se stal soubojem pičrů. Skončil 2-1 a celý jej odházel Marek Joska! Vůbec první EXL hit pálí, resp. ulejvá Štěpán Sedláček. Večer jsme se pak přes řízkárnu v Třeboni a milou šipkárnu s milým číšníkem Davidem přesunuli do Tábora.

 

V neděli v Sezimově Ústí celkem přesvědčivě 2x vítězíme. 16 hitů v prvním utkání proti novozélandskému nadhazovači ze Švédska nemohlo znamenat nic než W. V druhém utkání prkno obsadil Michal Kolůch a v pětce byl střídán za skvělého stavu 5-2 pro nás. Druhý exl hit přidal Kryštof Červinka. Petr Vácha pálí druhý homerun víkendu. 

 

V pondělí, už notně znaveni, hrajeme poprvé po 5 letech Extraligu v Radotínu. Čelíme skvělým nadhazovačům Jetmarovi (Sezimáči nasázel 16 so v jediném utkání, je mu 47!!!) a Breníkovi. Přes odpaly to moc nepůjde, tak soupeře v dvojce šokujeme třemi povedenými ulejvkami v řadě!! Plné mety téměř vyčistí singlem veterán Kryštof Pitrák a obětovací odpal přidá Michal Kolůch. Vedeme 4-0 a zápas nakonec dotáhneme do vítězství 5-0. V druhém utkání, již velmi vyčerpáni, zvítězíme 4-2. Pomůže nám mimo jiné povedený obraný double-play Adama Kypa při plných metách. 

 

Velkou zásluhu na skvělém výsledku mají nadhazovači a obrana, hráli jsme skoro bez chyb, soupeři téměř nedosáhli na hit. Marek Joska zaznamená 5 wins, Jiří Brabec 4 saves! Pře 4-týdenní pauzou okupujeme první místo neúplné tabulky základní části. Čeká nás posledních 6 utkání, proti Plzni, Joudrs a Spectru, vše doma. K jistému postupu do nadstavby, tedy playoff, nám chybí jedno - dvě W.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis