A+ A A-
Petr Bednář

Petr Bednář

Skvělé soustředění

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Na 50 hráčů absolvovalo už 7. novodobé soustředění, opět v báječném Kostelci. Bylo docela teplo, koncem týdne pekelně teplo. Všichni mladí playeři ale statečně trénovali, včetně premiérově nejmladších, U9 Rookieballistů. Děkujeme všem trenérům za úžasnou pomoc a dobře připravené tréninky. Už teď si můžete zapsat termín 30/7-5/8 2023, znovu v Kostelci nad Orlicí, jež 16 statečných kánoistů po dvouleté pauze opět pokořilo.

Muži osmí po základní části

 

 

Muži zakončili základní část Extraligy. Po dlouhých 11 sezónách, kdy jsme byli zvyklí převážně vítězit, jsme letos museli, kvůli zranění hlavního nadhazovače, zkousnout až přespříliš porážek. Kdybychom se prezetovali kvalitnějším útokem, mohlo těch porážek být o 2-3 méně a naše pozice pro prázdninový boj o 6. místo, tedy playoff, by byla velmi pohodlná. Bohužel porážek bylo dvanáct, končíme osmí a do bojů o playoff vstupujeme s jediným + bodem. Spectrum má +4, Most +3, HB +2. Během dvou prázdninových víkendů Nadstavby B to v podstatě znamená 7x zvítězit z 8 utkání. Necháme se překvapit, doufáme, že se Marek Joska dá do kupy a zářijové playoff vybojujeme. Včera jsme k zajištění alespoň osmého místa potřebovali zvítězit a vysoko neprohrát. Spectrum jsme porazili 4-0 a prohráli 4-6, povedlo se tedy. Jirka Brabec házel 13 směn, ulovil 14 so a v prvním utkání neumožnil bod!!! Hodně mu pomohl skvěle chytající a krádeže neumožňující Lukáš Fiala. Na spojce v pravý okamžik zahrál na jedničku Marek Ostrihoň. Tomáš Klein odpálil 2 homeruny. Aleš Jetmar vyházel druhý zápas.

Žáci podruhé zlatí, Muži svědky nevídaného

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

Hvězda Matyáš Duchek!

 

ŽÁCI si odskočili do Kostelce pro 4 drtivá vítězství a jedno vylosované. Nic jiného než zlato z třetího turnaje 2. ligy z toho ani být nemohlo. To se to hraje, když máte na prkně takové chladnokrevné kosiče, jako Růža and Albert a na pálce sluggery typu M. Duchek Ten už mydlí i za chlápky!

 

MUŽI cestovali na severozápad, pak na jih. Bylo z toho jedno W a tři L. Na prkně se blýsknul Venca Frýbů. Podpořit jej jen trochu ofensiva, měl první ligové W. Celý víkend jsme byli svědky fantastické hry v poli. Ubráníme plné mety v tiebreaku proti Mostu, když na pálku pálce hrozili řezníci bři Buchneři! Kryštof Pitrák chytí docela daleko luft v rf a vykosí doma běžce z trojky! Jirka Vorba robne Trtílkovi homerun až za plůtkem! Václav Bureš (Ledenice) předvede 5 Star Diving keč všech 5 STAR diving kečů! A další, další, další skvělé zákroky, které jen potvrzují, jak skvělou fastpicthovou soutěž v ČR máme. Do toho Bedla dokáže, že staré dobré Catalystky (tuhle dovezl z Floridy už v roce 2006!) jsou téměř jadernou zbraní (s dobrou obsluhou).

Zelenáči na Tempu, kadeti v Břeclavi

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Rookieballisti zase o píď hlouběji pronikli do hlubin pálkovacích sportů. Na Tempu hráli a pořádali 3. turnaj ligy. Konečně chytli zápasový luft. A hned 2x. Oba na kontě Fandy Šubrta. Všichni velmi dobře pálili (někteří velmi tvrdě) i běhali po metách. 2x jsme těsně rupli, 1x nám Eagles napráskali (dvojmeťák, pod ten nejdou), 1x jsme vyhráli!

 

Útok na soupeře (a stativ)!

 

A zase útočíme

 

Paňďalík, Adam hrají aut, Helena parádně zabíhá!

 

Masivní útok na Vlaštovky a vlaštovčí pěkné auty

 

 

Kadeti odcestovali do Břeclavi na 3. Superligu. Moc se jim nedařilo, porazili jen Radotín. Ale pozor, Kuba Bíža odpálil 3-run SWAMP no doubtie dinger! Kryštofe Červinko, swamp byl navštíven míčem z Kubovi pálky!

 

 

Coachballisté hráli na Tempu, muži porazili Argentince

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Muž Marek Joska se v sobotu oženil - gratulujeme novomanželům Markovi a Karolíně - a hned v neděli jsme nastoupili v dablu proti Hrochům. První zápas jsme vydřeli letošní druhé W, několik povedených klíčových hitů najdete zde. V druhém došly síly a Brod nás přejel. Pálkařský výkon korunoval grandslamem A. Láska.

 

Coachballisté odehráli příjemný turnaj na Tempu. V boji o bronz podlehli SaBaTu 5-9. Pěkné video natočil nějaký rodič a určitě se na něj podívejte. Děkujeme

Subscribe to this RSS feed

Partneři:

Hypnosis