A+ A A-

U9 zářili, kadeti 2x vyhráli

 

 

Jarní část sezóny je v plném tempu a Tempo o víkendu nastoupilo ve třech kategoriích

 

Zelenáči U9 cestovali za druhým turnajem ligy Rookieballu do Domažlic. V pěkném areálu za městem byla zima, nám ale nezabránila v nejlepším výkonu existence družstva. Zahráli jsme na tři desítky kvalitních autů, dobře pálili a radovali se ze sportu. Hned 3x vítězíme, jen kvalitní Merklín nás přehrál. Děti měli velkou radost a pauzy mezi utkáními vždy vyplnili dalším tréninkem. Skvěle!

 

Kadeti jeli do daleké Břeclavi na Superligu. Kvůli nedělnímu dešti sehráli nakonec jen tři mače, ale s úspěšnou bilancí! Dvakrát vítězí, jen Ledenicím podlehnou.

 

Muži měli v sobotu extraligovou pauzu. V neděli nastoupili na Spectru. Namlsáni skvělými výkonem před 14 dny pomýšleli na vítězství. Spetrum bylo proti a zkropilo nás hodně studenou sprchou. Nejprve nadhazovač L. Kubát prakticky nedal našim pálkařům šanci. V druhém utkání i díky dlouhému dvoubodovému homerunu Mikuláše Klase vedeme 4-2. Pak ale nadrobíme mnoho chyb v obraně a soupeř skóre otočí. Úspěšný supí (přezdívka Spectra) útok korunuje v sedmičce trojbodovým homerunem mladík Matouš.

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis