A+ A A-

Stříbro ze slowpitche

 

Foto zleva dole: Majda Kypová, Štěpánka Plevová (Eagles), Pavel Štoček, Jan Prát, Jiří Brabec, Ema Vodičková, Karel Bednář, zleva nahoře: Petr Bednář, Petra Křiklánová (bez klubové př.), Martin Joska, Míša Polívková (bez klubové př.), Marek Muller, Adam Kyp, Martina Vicenová (Eagles), Karel Rozehnal. 

 


TÝM NAVÍC vybojoval na Mistrovství ČR ve smíšeném slowpitchi, hraném tradičně v krásném podkrkonoší, STŘÍBRNÉ MEDAILE. Ve finále jsme podlehli 7-23 nabušeným profíkům Wayne's. V turnaji jsme odehráli 8 utkání, 5x zvítězili a 3x prohráli. Z toho 2x právě vítězům. Obdiv patří všem šesti dívkám, které nebylo možné střídat, pořádně si tedy zasportovaly a navíc byly významnými posilami. Vyzdvihnout třeba Emu Vodičkovou, MVP turnaje.

 

Hoši využili super-tvrdých míčů a prakticky všichni odpálili několik homerunů. Guru slowpitche Martin Joska je sypal o stopět. O stošest by je sypal, kdyby v noci mohl odpočívat. Stejně tak Karel Rozehnal, manager týmu. Jako guru a manager se ovšem museli účastnit mnoha večerních povinných společenských akcí, které k turnaji tradičně patří.

 

Druhým místem jsme vyrovnali skvělé umístění z roku 2015.

 

Máme Navíc! Na titul! Ať žije slowpitch 2021!

 

článek a fotky na Facebooku

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis