A+ A A-

MS mužů v ČR

 

Začíná MS mužů v ČR. Neváhejte a navštivte co nejvíce utkání v Praze a H. Brodě!

 

Rozpis a odkazy na jednotlivé zápasy s velmi dobrým www streamem (zdarma)

 

Lístky zakoupíte na místě nebo předem jednoduše zde.

 

Rozpis MS

 

Komentář k události:

 

Začíná Mistrovství světa ve fastpitch softballu mužů. Cesta vidět naživo nejlepší týmy světa nebyla nikdy jednoduší. Stačí popojet MHD nebo zdolat něco kilometrů autem do H. Brodu. MS obecně v ČR je dost vzácnost. Naposledy tuším ženská košíková, hokej, florbal. Softball u nás za 50 let políbil možná už desetitisíce sportovců. Jen malá část z nich bude stačit na zaplnění obou areálů a vytvoření působivé kulisy pro špičkové světové hráče. Snad diváky neodradí přímé televizní ainternetové přenosy. Rovněž doufejme, že minimálně odpálené homeruny zůstanou divákům jako suvenýr, byť to v softu není skoro vůbec obvyklé.

Tím se dostávám k tomu z mého pohledu nejdůležitějšímu. MS snad bude mistrovstvím PÁLKAŘŮ. Do události bylo investováno mnoho úsilí i peněz, přínosem by tedy měl být mimo jiné příliv nových hráčů a hráček. Šampionát zdá se být dobře mediálně pokryt. Zbývá si jen tedy přát dostatek odpalů a následných rozeher, které laika dokáží zaujmout. 42 strikeoutů za zápas je mediálním armagedonem a pro případného diváka či zájemce je takový mač naprosto odrazující. I když my zaujatí špičkové nadhazovačské výkony rádi oceníme.

Naší reprezentaci popřejme výjimečný zážitek před domácím publikem a štěstí. Obyčejné prosté štěstí, i když o štěstí ve sportu známe mnoho moudrých a zajímavých výroků. Hoši (hráči+trenéři) opravdu krutě mnoho měsíců makali. Především ONI SAMI, ale i jejich blízcí, kluboví spoluhráči a v konečnu i diváci si zaslouží potěšitelné konečné umístění. MY V TEMPU DRŽÍME PALCE! #czechsoftball

PB

 

 

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis