A+ A A-

Vítězství po 688 dnech!

 

Junioři se po 688 dnech dočkali W!

 

  1. Na prvním turnaji 2. ligy juniorů, konaném na Tempu ve dnech 28. 4. – 29. 4. 2018 jsme skončili na 6. místě z devíti účastníků. Za zajímavé pokládám dramatický zápas s týmem Radotín (+ PV Praha), kdy jsme vedli 9-2, soupeř dohrával pálku. Prohráli jsme však 9-10. Neomluvitelné! Ze čtyř zápasů jsme vyhráli jen jeden zápas nad PASOS Pardubice.
  2. V závěrečném utkání o 5. místo jsme prohráli s JOUDRS 7-8. Soupeř vedl 7-0, my jsme snížili na 7-6. V další směně soupeř měl obsazeny všechny mety a náš zadák Adam Kyp skvěle zahrál trojaut. Nejprve chytil divoký třetí strike hozený nadhazovačem do země, dále tečoval běžce postupujícího z třetí mety na domácí a následně se rozběhl na běžce mezi druhou a třetí metou, který se vrátil na druhou metu, která již byla obsazená běžcem z první mety. Adam tečoval pro jistotu oba dva hráče. Otázka pro čtenáře, který běžec z těchto dvou byl třetí aut?
    V následující směně se nám podařilo srovnat skóre (koučem Milanem nařízenou) zpomalenou krádeží běžce Davida z třetí mety na domácí. V dohrávce pak JOUDRS udělali vítězný bod.   
    Za zaznamenání stojí, že za juniory poprvé nastoupil na nadhozu čerstvý kadet! Vašek Frýba a zaznamenal dva strike-outy.
  3. Turnaj vyhráli Žraloci Ledenice.

 

Dandy sen.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis